Pillartech
.
Select Language.Türkçe

Pillar İndüksiyonel Kaplama Teknolojileri

İndüksiyonel kaplama işlemi bir folyoyu ya da kapak jelatinini el değmeden indüksüyon akımını kullanarak bir kaba yapıştırır. Bu işlem paketleme firmalarının gıda paketlerinden, ilaçlara, içecekten, kimyasala kadar geniş alanda hava geçirmeyen kaplamalar yapabilmesini sağlar. Paketleme firmalarında yer alan kaplama ile üreticiler neredeyse her tür kabdan akıntı sızıntıyı önleyebilirler.

Pillar indüksiyonel kaplama internet sitesi size yardımcı olacaktır:

Pillar teknolojileri tüm uygulamalar için indüksiyonel kaplama sistem sunar

Induction Sealers

Pillar teknolojisi ihtiyaçlarınızı karşılamak için büyük ölçüde indüksiyonel kaplama malzemeleri üretir. Bugün Unifoiler çizgimiz endüstrideki en önemli yere sahiptir. Unifoiler susuz İndüksiyonel kaplama makinaları maliyeti az olan ve daha az bakım gerektiren kaba sogutma sistemleri ve sesli fanlara ihtiyaç duymaz.

Pillar teknolojileri kullanabileceğiniz indüksiyonel kaplama malzemelerine sahiptir. Taşınabilir 1kW kaplamalardan 2kW, 4kW, ve 6kW yüksek üretim hacmine kadar Unifoiler indüksiyonel kaplama birimleri, Pillar en son model soğutmalı kaplama teknolojisini sunar.

İlaç firmalarına, farmolojik ilaç, kimyasal, gıda, meşrubat, mandıra, sağlık ve güzellik ürünlerine servis yapar. Eğer sıvıları, yağları, tabletleri, kapsülleri, toz ilaçları, kristalleri, küpürleri ve daha bir çok şeyi kaplıyorsanız – siz adlandırın biz muhtemelen onu da kaplayabiliriz.

Pillar teknolojileri… Kaplama bizim işimiz!

Pillar teknolojileri, bir Illinois Tool Works kuruluşudur.. Pillar olarak biz indüksiyonel kaplama donanımının son teknoloji ürünü olan en güvenilir kaplama endüstrisinin tahine sahibiz ve bunu 40 yılı aşkın süredir yapıyoruz.